Kristjan Jansen , interaction designer. I teach, talk and have a podcast. Here is my portfolio & CV. Find me in Twitter, Facebook, LinkedIn, Github, Instagram & Gmail.

Saime kokku 12. juuni uduvärskel reedeõhtul Lahemaal, elasime üle elektrikatkestuse, arutasime Drupali teemasid kella kaheni öösel ning siis oli aeg tünnisauna minna.

Millest me siis rääkisime? Mina tegin ettekande Drupal 7 kasutasõbralikkusest (slaidid leiab siit 3MB PDF), mis baseerusid osaliselt mu hiljutistel Helsingi DrupalConi slaididel. Kaido T tutvustas Drupali eestikeelse tõlke seisu, Jaak ja Marek näitasid oma Drupali-kogemusi ius.ee ja elektroskandia.ee lehekülgedel, Ivoga arutasime drupal.ee domeeni tulevikku ja muidugi jagasime palju-palju väikeseid praktilisi Drupali-soovitusi.

Lisaks legendaarsetele CCK ja Viewsile mainiti hulgaliselt ka väiksemaid vähemtuntumaid mooduleid: SpamSpan, Blocks404 ja Search404. Lisaks demonstreeris Jaak Artisteeri, mille abil tema kliendid ise lihtsa visuaalkeskkonna abil Drupali kujunduse loovad – näiteks mithio.com.

Mis edasi? Plaani sai võetud Eesti tõlkeserveri liigutamine drupal.ee domeeni alla, MTÜ Drupal Eesti loomine ning võimalik tõlke toetamine Euroopa liidu tõukefondidest.

Tänu veelkord kõigile tulijatele, Lahemaa Puhkekeskuse peremehele ning ürituse toetajale Looduskalendrile!

Kokkutuleku seltskond, vasakul paremale:

  1. Merike Valner
  2. Uuno Valner riso.ee
  3. Jaak Ungro ius.ee
  4. Ainar Prääm
  5. Kaido Einama am.ee, reisijutud.com ja looduskalender.ee
  6. Tiit Lepik loodusring.ee
  7. Kaido Toomingas minuleht.net
  8. Marek Soans elektroskandia.ee
  9. Ivo Nellis veebitehas.ee
  10. Aivar Sool raamatumaailm.ee