Kristjan Jansen , interaction designer. I teach, talk and have a podcast. Here is my portfolio & CV. Find me in Twitter, Facebook, LinkedIn, Github, Instagram & Gmail.

Mu sõbrad on juba ammu uurinud, miks ma oma jalga raadioukse vahele ei surka – kui ma ometigi juba aasta tagasi hakkasin Brasiilias põlveotsa-podcaste tegema. Nüüd võtsin julguse kokku ja kirjutasin Klassikaraadio Marge-Ly Rookäärule et pakun ennast välja Fantaasia saatejuhiks.

Näedsis, eile õhtul usaldatigi mu kätte vanas raadiomajas senitundmatud seadmed nagu "garnituurid" ja "heeblid" ning kästi õiges kohas "kõlli" ja "nokturni" vajutada ja nii alguse sai mu esimene Fantaasia.

Kahe tunniga sai tehtud ümbermaailmareis Usbekistanist USAsse, vahepeal Ida-Euroopasse, Tshiili, Uruguaisse ja Brasiiliasse põigates. Klassikaraadio profiili arvestades oli jazzi mu tavalisest maitsest rohkem (etno-jazz-rocki radadel), aga sain lõpuks ka Os Mutantese vähetuntud pärlite spetsiaali ära teha.

Saade on järelkuulatav, mp3 on siin ning pleilisti saab siit.

Olin küll teinud usinasti kodutööd, täitnud lugematud A4d märkmetega, kõik lood CD-kogumikuks salvestanud et plaadivahetusega mingit jampsi ei oleks…aga otseeetris lähevad asjad siin-seal ikka nässu, käima õnnestus panna valesid lugusid, mikker korraks sisse jätta, jubejube. Tänud produtsent Pillele kes mu terve mõistuse päästis.

Ja need on minu selle saate lemmikud, 10aastased laps-džäss-rokkarid Gruusiast, bänd nimega Alioni. Kui tahate tervet plaati, kirjutage ;)